Kontaktuppgifter

 

EET Europarts AB Telefonnr växel: 08-507 510 00 (kl. 08:30-17:00)
Box 4124
SE-131 04, Nacka
 

Malmö-kontoret:
Ridbanegatan 4
213 77 Malmö

Göteborgs-kontoret:
Mölndalsvägen 42
412 63 Göteborg

Frågor gällande : Orders, leveransfrågor, paketsökning, reservdelsfrågor, support samt orderläggning hos EET. Vänligen sänd dessa till:  kundservice@eeteuroparts.se

Organisationsnr: 556242-6766
VAT-nr SE556242676601

Frågor gällande: Allt rörande RMA, både för kredit eller utbyte.
Vänligen sänd dessa till RMA_se@eeteuroparts.se

Plusgiro: 4329296-0
Bankgiro: 992-1313

Bank: Nordea
SWIFT: NDEASESS
IBAN SE39 9500 0099 6026 4329 2960

Frågor gällande: Ekonomi, fakturor, inbetalningar och dylikt.
Var god sänd dessa till ekonomi@eeteuroparts.se

 

 

Customer Service

Veronica Engvall Elisabeth Larsson Cristian Bernava Erik Bergman

Inside Sales Customer Support
Service Manager


Inside Sales Customer Support Service


Inside Sales Customer Support Service


Inside Sales Customer Support Service

veronica@eeteuroparts.se elisabeth@eeteuroparts.se cristian@eeteuroparts.se erik.b@eeteuroparts.se
Tel: 08-507 510 00
Mobil: 0706-77 86 96
Tel: 08-507 510 00 Tel: 08-507 510 00 Tel: 08-507 510 00

 





   
Sandra Johansson
Michaela Larsson    

Inside Sales Customer Support Service


Inside Sales Customer Support Service

   
Sandra.J@eeteuroparts.se  michaela@eeteuroparts.se     
Tel: 08-507 510 00 Tel: 08-507 510 00     

 

 

Point Of Sale & Auto-ID







Johanna Pettersson Magnus Larsson Petter Liabäck Monica Wennerland Berglund 

Sales Manager POS


Key Account Manager


Key Account Inside Sales (Föräldraledig)



Account Manager POS 

 

Johanna.P@eeteuroparts.se Magnus.L@eeteuroparts.se Petter.L@eeteuroparts.se monica@eeteuroparts.se
Tel: 031-762 57 01 Tel: 031-762 57 25 Tel: 08-507 510 00 Mobil: 070-020 90 64

 







 

Rickard Malmsten Michell Jacobsson    

Key Account Inside Sales

Presales & Tech Support  

rickard@eeteuroparts.se  Michell.J@eeteuroparts.se    
Tel: 08-507 510 12 Tel: 031-762 57 18      



Pro AV & Digital Signage









Peo Geete Maria Emmot Viktor Bohmelin Fredriq Adolfsson
Sales Manager

Key Account Inside Sales

Key Account Manager

Account Manager
Product Manager videokonferens

peo@eeteuroparts.se maria@eeteuroparts.se viktor@eeteuroparts.se fredriq@eeteuroparts.se
Tel: 08-507 510 61
Mobil: 070-913 40 67
Tel: 08-507 510 58
Mobil: 0709-134066
Tel: 08-507 510 62
Mobil: 0709-134070
Tele: 08-507 510 54 
Mobil: 0709-134062

 







 

Donald Birge Madelene Fredriksson Anders Ehrengrip Daniel Dolk

Presale & installations


Account Manager


Account Manager


Product Manager

donald@eeteuroparts.se madelene@eeteuroparts.se anders@eeteuroparts.se daniel.d@eeteuroparts.se 
Tel: 08-507 510 52
Mobil: 0709-134065
Tel: 08-507 510 57
Mobil. 0709-134064
Tel: 031-762 5705
Mobil: 0709-134063
Tel: 08-507 510 65 

 







 
Andreas Oppenheimer Tomas Tarrodi Kimmo Kumpulainen  

Product Manager

Account Manager  Account Manager    
andreas.o@eeteuroparts.se tomas.t@eeteuroparts.se  kimmo.k@eeteuroparts.se   
Tel: 08-507 510 51
Mobil. 070-913 40 71‬
Tel: 08-507 510 63  Tel: 08-507 510 64   

 

EET Security - A division of EET Group









Magnus Östlid George Bagge Anders Kjellander Daniel Nyman 

Sales Manager


Account Manager


Account Manager


Security Sales

magnus@eeteuroparts.se george@eeteuroparts.se anders.k@eeteuroparts.se   daniel.n@eeteuroparts.se
Tel: 08-507 510 22
Mobil: 070-341 51 22
Tel: 08-507 510 24
Mobil. 070-341 51 24
Tel: 040-655 2805
Mobil: 070-341 51 49
Tel: 08-507 510 84
Mobil: 0720-218665

 

Network & Storage - Server, Computer & Printer Parts









Christine Bejås Erik Bohlin Tobias Eneqvist   Helena Eriksson 

Sales Manager


Account Manager


Inside Sales


Key Account Inside Sales

christine@eeteuroparts.se erik@eeteuroparts.se tobias@eeteuroparts.se helena@eeteuroparts.se  
Tel: 040-655 2802
Mobil: 070-341 51 00
Tel: 040-655 2804
Mobil. 070-341 51 63
Tel: 08-507 510 18 Tel: 040-655 2806

 









Staffan Johansson Stefan Cvizek Mikael Ahlholm  

Account Manager


Account Manager

Network Consultant

 

staffan.johansson@eeteuroparts.se stefan.cvizek@eeteuroparts.se  mikael.ahlholm@eeteuroparts.se   
Mobil: 076-8630231 Mobil: 076-8630230 Mobil: 0768630232  



Home Entertainment & Lifestyle Electronics









Mats Holmqvist Niklas Andersson Ulric Sandin Frank Lund

Sales Manager


Account Manager


Account Manager


Account Manager

mats@eeteuroparts.se niklas@eeteuroparts.se ulric@eeteuroparts.se frank@eeteuroparts.se
Tel: 040-655 2801
Mobil: 070-822 10 90
Tel: 08-507 510 33
Mobil. 073-592 60 14
Tel: 08-507 510 29
Mobil: 073-335 97 03

Tel: 031-762 57 07

 



     
Klas Hedin      

Product Marketing Manager

     
klas@eeteuroparts.se      
Tel: 08-507 510 23
Mobil: 070-341 51 23

 
   

 

Group Resource Purchase





   
Johan Isaksson Sandra Wallgren    

Product Manager


Product Manager

   
johan.i@eeteuroparts.se Sandra.W@eeteuroparts.se    
Tel: 08-507 510 38
Mobil: 070-341 51 38
Tel: 031-762 57 06  

 

 

Marketing



     
Stefan Westman      

Marketing/Graphic production

     
stefan.w@eeteuroparts.se      
Tel: 08-507 510 36
Mobil: 070-341 51 08
   

 

 

Financial/Administration









Kristin Bergendahl Linda Rosén Camilla Stenberg Gunilla Lenaheden

Financial Manager


Financial Assistant


Administrative coordinator


Accountant

kristin@eeteuroparts.se linda@eeteuroparts.se camilla@eeteuroparts.se Gunilla.L@eeteuroparts.se
Tel: 08-507 510 05
Mobil: 070-341 51 05
Tel: 08-507 510 16 Tel: 08-507 510 14
Mobil: 070-341 51 21

Tel: 031-762 57 23

 

Management



     
Stefan Nilsson      

CEO

     
stefan.n@eeteuroparts.se      
Tel: 08-507 510 04
Mobil: 070-936 01 10
   

 

 

Läs om EETs Miljö-och kvalitetspolicy


Symboler

 


 

 


{{vmRightBottomPopup.successMsg}}

{{vmRightBottomPopup.title}}

{{vmRightBottomPopup.body}}

*
*