MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LH

1310nm, 10km, singlemode **100% MOXA Compatible**

MO- SFP-1GLXLC

5711783192497

SFP-1GLXLC
  • 5 Inkommande (10 dagar från orderdatum)

Mer information om produkten

Ytterligare information
Garanti3 år

{{vmRightBottomPopup.successMsg}}

{{vmRightBottomPopup.title}}

{{vmRightBottomPopup.body}}

*
*
Lägg till i dina favoriter
Ta bort
Ta bort från den här listan
Nyligen besökta
Inloggad användare har besökt sidan.
Favoritartikel
Artikeln är i din favoritartikellista.
Lagerstatus meddelande
Du är varmt välkommen att skicka oss en begäran om ett lagerstatus meddelande för artikeln. Du kommer då få ett mail så fort artikeln finns i lager.
Rabatt
Rabatten är baserad på standardpriset och har dragits av från det listade priset