Kontaktuppgifter

 

EET Europarts AB Telefonnr växel: 08-507 510 00 (kl. 08:30-17:00)
Box 4124
SE-131 04, Nacka
 
 

Frågor gällande : Orders, leveransfrågor, paketsökning, reservdelsfrågor, support samt orderläggning hos EET. Vänligen sänd dessa till:  kundservice@eeteuroparts.se

Organisationsnr: 556242-6766
VAT-nr SE556242676601

Frågor gällande: Allt rörande RMA, både för kredit eller utbyte.
Vänligen sänd dessa till RMA_se@eeteuroparts.se

Plusgiro: 4329296-0
Bankgiro: 992-1313

Bank: Nordea
SWIFT: NDEASESS
IBAN SE39 9500 0099 6026 4329 2960

Frågor gällande: Ekonomi, fakturor, inbetalningar och dylikt.
Var god sänd dessa till ekonomi@eeteuroparts.se

 

 

Customer Service

Veronica Engvall Elisabeth Larsson Cristian Bernava Erik Bergman

Customer Support Manager


Customer Support


Customer Support


Customer Service

veronica@eeteuroparts.se elisabeth@eeteuroparts.se cristian@eeteuroparts.se erik.b@eeteuroparts.se
Tel: 08-507 510 41 Tel: 08-507 510 00 Tel: 08-507 510 00 Tel: 08-507 510 00

 





   
Rickard Malmsten
     

Customer Support




   
rickard@eeteuroparts.se      
Tel: 08-507 510 00      

 

Point Of Sale & Auto-ID









Johanna Petterson Magnus Larsson Petter Liabäck Calle Skoglöf

Sales Manager POS


Account Manager


Inside Sales

Account Manager
Johanna.P@eeteuroparts.se Magnus.L@eeteuroparts.se Petter.L@eeteuroparts.se Calle.S@eeteuroparts.se
Tel: 031-762 57 01 Tel: 031-762 57 25 Tel: 031- 762 57 02 Tel: 031-762 57 10

 







Michell Jacobsson Teresa Addario Sandra Johansson     

Presales & Tech Support

Inside Sales
Inside Sales



Michell.J@eeteuroparts.se Teresa.A@eeteuroparts.se Sandra.J@eeteuroparts.se     
Tel: 031-762 57 18 Tel: 031-762 57 11 Tel: 031-762 57 22    



Pro AV & Digital Signage









Kristian Keber Maria Emmot Viktor Bohmelin Fredriq Adolfsson
Sales Manager

Inside Sales

Key Account Manager

Account Manager
Product Manager videokonferens

kristian@eeteuroparts.se maria@eeteuroparts.se viktor@eeteuroparts.se fredriq@eeteuroparts.se
Tel: 08-507 510 55
Mobil: 0709-134050
Tel: 08-507 510 58
Mobil: 0709-134066
Tel: 08-507 510 62
Mobil: 0709-134070
Tele: 08-507 510 54
Mobil: 0709-134062

 









Donald Brige Madelene Fredriksson Anders Ehrengrip Peo Geete

Presale & installations


Account Manager


Account Manager


Product Manager

donald@eeteuroparts.se madelene@eeteuroparts.se anders@eeteuroparts.se peo@eeteuroparts.se
Tel: 08-507 510 52
Mobil: 0709-134065
Tel: 08-507 510 57
Mobil. 0709-134064
Tel: 08-507 510 63
Mobil: 0709-134063
Tel: 08-507 510 61
Mobil: 070-913 40 67

 





   
Andreas Oppenheimer Erik Ehrner    

Inside Sales

Product Manager Evoko & SMS      
andreas.o@eeteuroparts.se erik.ehrner@eeteuroparts.se     
Tel: 08-507 510 51
Mobil. 070-913 40 71‬

Mobil. 0704 24 50 30 
   

 

EET Security - A division of EET Group









Magnus Östlid George Bagge Anders Kjellander  

Sales Manager


Account Manager


Account Manager



magnus@eeteuroparts.se george@eeteuroparts.se anders.k@eeteuroparts.se    
Tel: 08-507 510 22
Mobil: 070-341 51 22
Tel: 08-507 510 24
Mobil. 070-341 51 24
Tel: 08-507 510 49
Mobil: 070-341 51 49
 

 

Key Account









Christine Bejås Erik Bohlin Helena Eriksson Tobias Eneqvist

Sales Manager


Account Manager


Inside Sales


Inside Sales

christine@eeteuroparts.se erik@eeteuroparts.se helena@eeteuroparts.se tobias@eeteuroparts.se
Tel: 08-507 510 81
Mobil: 070-341 51 00
Tel: 08-507 510 82
Mobil. 070-341 51 63
Tel: 08-507 510 15 Tel: 08-507 510 18

 



     
Lotta Halén      

Account Manager

     
lotta@eeteuroparts.se      
Tel: 08-507 510 28
Mobil: 070-493 71 16
     

 

Home Entertainment & Lifestyle Electronics









Mats Holmqvist Niklas Andersson Ulric Sandin Frank Lund

Sales Manager


Account Manager


Account Manager


Account Manager (Föräldraledig)

mats@eeteuroparts.se niklas@eeteuroparts.se ulric@eeteuroparts.se frank@eeteuroparts.se
Tel: 08-507 510 83
Mobil: 070-822 10 90
Tel: 08-507 510 33
Mobil. 073-592 60 14
Tel: 08-507 510 29
Mobil: 073-335 97 03

Tel: 031-762 57 07
Mobil: 070-791 57 33

 



     
Klas Hedin      

Product Marketing Manager

     
klas@eeteuroparts.se      
Tel: 08-507 510 23
Mobil: 070-341 51 23

 
   

 

Group Resource Purchase and Marketing





   
Johan Isaksson Sandra Wallgren  Veronica Sjöberg  

Product Manager


Product Manager

Marketing Coordinator, POS & Auto-ID  
johan.i@eeteuroparts.se Sandra.W@eeteuroparts.se Veronica.S@eeteuroparts.se  
Tel: 08-507 510 38
Mobil: 070-341 51 38
Tel: 031-762 57 06 Tel: 031-762 57 19

 

 

Marketing



     
Stefan Westman      

Marketing/Graphic designer

     
stefan.w@eeteuroparts.se      
Tel: 08-507 510 36
Mobil: 070-341 51 08
   

 

 

Financial/Administration









Kristin Bergendahl Linda Rosén Camilla Stenberg Gunilla Lenaheden

Financial Manager


Financial Assistant


Administration


Financial Assistant

kristin@eeteuroparts.se linda@eeteuroparts.se camilla@eeteuroparts.se Gunilla.L@eeteuroparts.se
Tel: 08-507 510 05
Mobil: 070-341 51 05
Tel: 08-507 510 16 Tel: 08-507 510 14
Mobil: 070-341 51 21

Tel: 031-762 57 23

 

Management



     
Stefan Nilsson      

CEO

     
stefan.n@eeteuroparts.se      
Tel: 08-507 510 04
Mobil: 070-936 01 10
   

 

 

Läs om EETs Miljö-och kvalitetspolicy


Symboler

 


 

 


{{vmRightBottomPopup.successMsg}}

{{vmRightBottomPopup.title}}

{{vmRightBottomPopup.body}}

*
*